RODO – CZYLI ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018r. na terenie całej Unii Europejskiej, a więc także i w Polsce obowiązuje rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informujemy, że również nasza firma będzie przetwarzać dane osobowe po wcześniejszym wyrażeniu na to zgody.
Administrator danych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z usług naszej firmy jesteśmy wyłącznie my czyli Firma Garaże na medal.
Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?
Wobec swoich danych ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.
Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych:
a. Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy
Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.
b. Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora. Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.
c. Dobrowolna zgoda
Aby móc zrealizować Pani/Pana zamówienia, Firma …….musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia). Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie danych nie będziemy mogli zrealizować usługi.
Pozostałe
Po zakończeniu współpracy bądź też po dłuższym braku jakichkolwiek informacji korespondencja będzie usuwana, bez możliwości jej przywrócenia